Logo

Prodavam guma 200 55 17 dunlop gp racer sa 300 km

Број на оглас: 2343353 | Објавен на: 07.05.2017, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam guma dunlop gp racer 200 55 17 nova vozena nepunih 300 km.platena e 340 e.donesena od svajcarija.kupena vo septemvri 2016.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач