Logo

Продавам куќа за живеење - викендица

Број на оглас: 2343368 | Објавен на: 06.06.2019, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 106 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 1300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: s.Kolesino

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам легализирана, наместена куќа од 106 м2 со гаража изградена 2001 год. во село Колешино - Струмица (во близина на водопадите). Приземјето е салон со камин, кујна и купатило, а катот е со три соби, купатило и поврзани се со внатрешни скали. Дворот е 1300 м2 со базен (10м х 5м). До куќата се стигнува по асфалтен пат. Цената е по договор.
Menuvam za stan vo Skopje.
Контакт телефон Aleksandar 075 477 009
Контакт телефон 075 477 009
Контакт телефон 075 477 009

 Струмица    Општина: Ново Село

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач