Logo

RAM memorija HP 512 DDR 2

Број на оглас: 2343442 | Објавен на: 13.03.2017, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve ram memorii HP 512MB PC2-5300 DDR2. Cenata e za dvete.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач