Logo

Vw passat 1.9 tdi 110ps,2000god..klimatronik,moze zamena

Број на оглас: 2343657 | Објавен на: 24.03.2017, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 2.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasat 1.9 tdi
God 1999-2000
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio cd so usb
El stakla
Servisiran komplet ulje filtru rebrasti
Registrirano cella godina
Vredi da se vidi
Moze zamena
So zamena druga cena
Auto plac cile j&n

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 nedim

Потврден огласувач