Logo

RAM 1gb ddr2 za laptop za samo 350 den.

Број на оглас: 2343671 | Објавен на: 11.01.2017, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Mnogu povolno, ekstra cena na memorii za laptop ddr2 1gb i toa po 350 den. Kolicini ograniceni.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BB