Logo

Samsung 2x2GB ECC

Број на оглас: 2343691 | Објавен на: 11.01.2017, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


memorija za serveri 2x2GB ECC 1366Mhz DDR3 nova

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Nikolov