Logo

PEZO 307 SW 1.6 HDI 2005.GOD.

Број на оглас: 2343774 | Објавен на: 21.01.2017, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.950 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEZO 307 1.6 HDI EURO 4. 2005 GOD.
-OPREMA:
-KLIMATRONIK.
-ABS,SRS.
-PROZORI NA STRUJA
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-DVA FABRICKI KLUCA
-RETROVIZORI NA STRUJA
-FABRICKO CD SO KOMANDI NA VOLAN
NA VOZILOTO E MU FUNKCIONIRA
-VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA, NIKOGAS NE UDIRANO,REDOVNO SERVISIRANO,SO SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач