Logo

lada niva

Број на оглас: 2343844 | Објавен на: 11.01.2017, 15:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


4 novi zimski gumi
registirana do Noemvri 2017
plin atest
site reduktori rabotat

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Slave