Logo

се продава

Број на оглас: 2343856 | Објавен на: 07.02.2017, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Венто дизел 90 кс фул опрема ..регистрирано
не таксирано тел078 450 770

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 zoran