Logo

4GB Ram DDR3

Број на оглас: 2343970 | Објавен на: 19.10.2017, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


se prodava Ramaxel 4gb DDR3 1600mhz Pc3-12800s za laptop

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач