Logo

Volvo v40

Број на оглас: 2343971 | Објавен на: 11.01.2017, 17:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V40

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo dobra sostojba ima zelen karton.registrirano do 7 mesc 2017 novi zimski gumi full oprema .
Moze i zamena.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Toni