Logo

ZEMJODELSKI MASINI

Број на оглас: 2343981 | Објавен на: 11.01.2017, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


- Приколица 3t 500EUR (не кипа)
- Приколица 1t 250EUR (не кипа)
- Пумпа за прскање во лозаро-овоштарство 330l 400 EUR
- Сврдел за бушење дупки за трактор со кардан со 3 спирали 500 EUR
- Машина-маса со вибрации за правење бетонски стубови и бекатон плочки 250 EUR
- Калап за бетонски стубови 12х10cm долу, 10х8cm горе х 250 cm 50 EUR
- Калап за бетонски стубови за шпалир со дупки 10х10cm долу 8х8cm горе х 230cm 50 EUR
- Машина за бетонски стубови 5х5cm х 250cm 50 EUR
- Кабина за Ferguson 250 EUR
- Алансер за Ferguson 500 коња 70 EUR
- Машина за бетонски блокови 20х20х40 300 EUR
- Калап за бетонски блокови 12х40х20 100 EUR

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Riste