Logo

BMW 318 Dizel 2.0 motor

Број на оглас: 2344035 | Објавен на: 11.01.2017, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw to e vo super sostojba,318 Dizel 2.0 motor, 6 brzini 2007 god,ful oprema plateni site davacki do registracija,moze zamena so vasa,ili moja doplata.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Bmw