Logo

Liebherr A 310 B 2000god (Moze Zamena)

Број на оглас: 2344071 | Објавен на: 10.01.2018, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 17.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Liebherr A 310 B
2000 God. Bagarot e vo odlicna rabotna sostojba
Samo pali raboti, nisto ne mu faliCena 17.000 €

za poveke informaci javete se na: 071 236 193

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Liebherr