Logo

Se prodava Ford Escort

Број на оглас: 2344113 | Објавен на: 11.01.2017, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1998

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poveke informacii na tel - 076-659-701
Cenata ne e fiksna.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Borce