Logo

Intel Core2 Duo E8200 (6M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)

Број на оглас: 2344138 | Објавен на: 11.01.2017, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


http://ark.intel.com/products/33909/Intel-Core2-Duo-Processor-E8200-6M-Cache-2_66-GHz-1333-MHz-FSB

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ///////

Потврден огласувач