Logo

Intel Core2 Duo E8500 (6M Cache, 3.16 GHz, 1333 MHz FSB)

Број на оглас: 2344140 | Објавен на: 11.01.2017, 19:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


http://ark.intel.com/products/33911/Intel-Core2-Duo-Processor-E8500-6M-Cache-3_16-GHz-1333-MHz-FSB

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ///////

Потврден огласувач