Logo

Opel corsa 1.4 2002

Број на оглас: 2344171 | Објавен на: 05.02.2017, 20:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.300 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava opel corsa 1.4 2002godina kolata e vo ekstra sostojba bez nikakov defek,karoseriski e perfekno socuvana nema nikakva zabeleska mozhe da se vidi i proba vo sekoe vreme..
registracija e do juni 2017, poveke informacii na tel.
ACE 078-840-423
ACE 078-840-423
ACE 078-840-423
ACE 078-840-423
ACE 078-840-423

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Andrej