Logo

Се продава стан/ Se prodava stan

Број на оглас: 2344179 | Објавен на: 26.01.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 74 m²

Греење: Дрва

Спрат: Приземје

Цена: 25.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан на ул. „11 Октомври„ бр.22, над автобуската станица во Пробиштип. Станот е со површина од 74м2 со подрумска просторија. Истиот се наоѓа на приземје и е погоден и за деловен простор.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Anita