Logo

EKSTRA FIAT STILO HITNO.....

Број на оглас: 2344261 | Објавен на: 08.06.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA FIAT STILO,2002 DIZEL GODINA, ZACUVAN AVTOMOBIL, .KLIMA,ALARM,CENTRALNA BRAVA,TEMPOMAT,BORD KOMPJUTER,ZATEMNETI STAKLA...REGISTRIRANO DO 12 MESEC 2017. ZELENA KARTA....SAMO ZA SERIOZNI ...KUPUVACI..CENA 2300..

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 bmw