Logo

Hdi dizni

Број на оглас: 2344269 | Објавен на: 11.01.2017, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam siemens dizna za citroen ili pezo 66kw hdi motor so oznaka
9636819380
BG16 01306

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач