Logo

MERCEDES BENZ C 200 CDI 02/03

Број на оглас: 2344272 | Објавен на: 14.01.2017, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Benz c 200 cdi
God 02/03
4 novi zimski gumi michelin
INFO : 075 229 597

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 X