Logo

SE PRODAVA DIZEL GENERATOR 8KW

Број на оглас: 2344284 | Објавен на: 11.01.2017, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Hitno se prodava dizel generator 6kw - trofazen mnogu malku koristen so moznost za aftomatska rabota so pomos na kontrolna tabla.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dragi