Logo

MENUVAM KAFE AVTOMATI ZA AVTOMONIL

Број на оглас: 2344296 | Објавен на: 16.05.2017, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MENUVAM ILI PRODAVAM2 KAFE AVTOMATI SPACIO I 2 VENEZIJA NA METALNI MONETI KOMPLETNO REPARIRANI,ZA ISPLATLIV MAL BIZNIS KOJA INVESTICIJA SE MNOGU BRZO VRAKA ZA AVTOMOBIL ......
.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 bmw

Потврден огласувач