Logo

fiat bravo 1.8 16v

Број на оглас: 2344299 | Објавен на: 11.01.2017, 21:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Brava

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


full optema cena po dogovor
moze i zamena dajte ponuda

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 shani