Logo

Liebherr A 310 B 2000god (moze zamena)

Број на оглас: 2344334 | Објавен на: 19.11.2017, 18:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 121 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Liebherr A 310 B
2000 God. Bagarot e vo odlicna rabotna sostojba
Samo pali raboti, nisto ne mu fali

Moze zamena za solo kamion nad 2005 god bager skip nad 1995 god ili avtomobil

za poveke informaci javete se na: 071 236 193

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Liebherr

Потврден огласувач