Logo

LAND ROVER FREELANDER TD4 СО МОТОР ОД BMW, БЕЗ ЗАМЕНИ

Број на оглас: 2344357 | Објавен на: 11.01.2017, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Freelander

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА LAND ROVER FREELANDER, ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, РЕГИСТРИРАН ДО АВГУСТ 2017 ГОДИНА. КАРДАНОТ И ДИФЕРЕНЦИЈАЛИТЕ СЕ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА, КАРОСЕРИСКИ Е МНОГУ ЗДРАВ.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 ЛЕПЕНКИ