Logo

Prikolka

Број на оглас: 2344366 | Објавен на: 12.01.2017, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prikolka vo perfektna sostojba so dupli gumi.i makedonski dokumenti.nosivost do 2.5tona.tel.za kontakt 070-882-348

 Гостивар    Општина: Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 Mustafa