Logo

Ram DDR3 2GB za laptop

Број на оглас: 2344392 | Објавен на: 11.01.2017, 23:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ram DDR3 2GB za laptop//.moze zamena za ram za desktop PC-DDR 2 od.2 GB ili poveke

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Петар

Потврден огласувач