Logo

Intel Core 2 Duo T7500 2.2 GHZ 4MB 800MHZ

Број на оглас: 2344413 | Објавен на: 12.01.2017, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Procesor za laptop
Intel Core 2 Duo T7500 SLA44 SLAF8 2.2 GHZ 4MB 800MHZ

Moja montaza i testiranje so doplata

Prakam i po brzapratka
Stefan/Dracevo

Огласи од: PC COMPONENTS

PC COMPONENTS

Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 PC COMPONENTS

Потврден огласувач