Logo

mercedes - benz a 170 cdi *** klima ***

Број на оглас: 2344476 | Објавен на: 15.01.2017, 20:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registrirano !!!!!!!!!!!!!!!

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 bosilkamer.@gmail.com