Logo

PRODAVAM FORD MONDEO

Број на оглас: 2344491 | Објавен на: 19.01.2017, 07:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam ford mondeo na BG tablici vo kompletno ispravna sostojba so vgraden plinski ured (stereo indzektion)ima 2 mali zabeleski koi ne mu smetaat toa se:zaden branik crven,zadnata desna vrata malce e bez farba

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач