Logo

Se prodava ski head 1.50m

Број на оглас: 2344498 | Објавен на: 16.01.2017, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


1.50m head polukarving zacuvani bez osteti odat zaedno sose vezovi

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Andrej