Logo

dve kravi mladi [ krava ]

Број на оглас: 2344561 | Објавен на: 12.01.2017, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat dve mlecni kravi mladi za podetalni informacii na 071 525 793 BORCE

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 aaaa

Потврден огласувач