Logo

Mercedes A 160

Број на оглас: 2344717 | Објавен на: 31.01.2017, 22:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 160

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes a160 vo super sostojba redovno servisiran so full oprema moze zamena so Golf 4 tdi

 Гостивар    Општина: Врапчиште

Прати Е-Маил

 Bekim

Потврден огласувач