Logo

Liebherr A 310 B 2000god (Moze Zamena)

Број на оглас: 2344957 | Објавен на: 10.12.2017, 18:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 121 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Liebherr A 310 B 12T
2000 God. Bagarot e vo odlicna rabotna sostojba
Samo pali raboti, nisto ne mu fali

Moze zamena za solo kamion nad 2001 god ili bager skip nad 1995 god

za poveke informaci javete se na: 071 236 193

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Liebherr

Потврден огласувач