Logo

КУЌА ВО ЦЕНТАР НА КРАТОВО

Број на оглас: 2345195 | Објавен на: 09.04.2018, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 220 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: 25 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата е карши автобуската станица преку реката, трета по ред од мостот. Изградена е 1955 година. Може со покуќнина (со кревети, спална, телевизори, фрижидери, шпорет и тн.), цела опремена. ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

 Кратово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач