Logo

Mebel

Број на оглас: 2345456 | Објавен на: 20.04.2017, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вид на оглас: Се продава


- Trosed,Dvosed,Fotelja (ne se pustat) - Komoda - Se vo odlicna sostojba - Se po 15000 denara

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач