Logo

prodavam Traktorska prikolka

Број на оглас: 2345905 | Објавен на: 24.07.2017, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prikolickta e vo super sostojba I kipat so klin racno

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 vele

Потврден огласувач