Logo

VELOSIPED SCOTT ASPECT 910-2016

Број на оглас: 2346090 | Објавен на: 24.03.2017, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 € Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA CISTO NOV SCOTT ASPECT 910 NAJNOV MODEL 2016 GODINA SO FULL SHIMANO DEORE OPREMA SE GLEDA OD SLIKITE. GOLEMINA L ILI 19 INCI.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач