Logo

Mercedes C 180 Full Oprema TOP Sotojba...Moze Zamena

Број на оглас: 2346155 | Објавен на: 24.03.2017, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 180

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes C 180 Full Oprema TOP Sotojba
Redizajn Face Lift
Klima (ispravna)
ABS-ESP
AIR BAG-SRS
Elektrika na stakla i retrovizori
i dr...
Moze zamena so moja ili vasa doplata..
Cenata za zamena e druga
istiot broj e i na viber
vinko984@hotmail.com

Огласи од: Vinko

Станете Премиум член

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Vinko

Потврден огласувач