Logo

GIPS KARTON knauff Krecenje Gletuvanje

Број на оглас: 2346405 | Објавен на: 25.06.2018, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Vrsime montaza na gips karton krecenje gletuvanje opsivki

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач