Logo

GIPS KARTON KNAUF KRECENJE GLETUVANJE

Број на оглас: 2346407 | Објавен на: 25.07.2018, 07:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


krecenje gletuvanje gips karton

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач