Logo

Se prodava reno escape vo top sostojba MOZE I ZAMENA

Број на оглас: 2346823 | Објавен на: 14.05.2017, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Espace

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ekstra sostojba... bez mana, servisirana ima 7 sedista, ekonomicna nov akumulator, novi gumi ( letni ) ne oshtetuvana, registracija so zelen karton.... za poveke informacii 078 223-880 Jane. MOZE ZAMENA So moja i vasa doplata.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач