Logo

Нов OUKITEL U15 PRO Gold

Број на оглас: 2347107 | Објавен на: 24.03.2017, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: OUKITEL U15 PRO Gold

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Нов некористен OUKITEL U15 PRO Gold со сите додатоци. Спецификациите се дадени на сликите. Телефонот е со метална позадина.

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 M