Logo

Банско соби

Број на оглас: 2347352 | Објавен на: 09.02.2017, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Хотели

Вид на оглас: Се продава


Банско соби вибер 070899080

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 zarko

Потврден огласувач