Logo

Se prodava alcatel idol mini

Број на оглас: 2347364 | Објавен на: 14.01.2017, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: Idol

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e koristen deset meseci
Ima uste osum meseci garancia
Samo T-Mobile karticki

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Nikola