Logo

Prodavam novi patiki

Број на оглас: 2347423 | Објавен на: 23.12.2017, 08:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 39

Боја: Црна

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


- kafeni cizmicki GRI cista koza br.37 pod br.5
koristeni: cena-800 den.

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 G.H.

Потврден огласувач