Logo

herk 200 cc

Број на оглас: 2348458 | Објавен на: 24.03.2017, 16:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Спортски

Година: 2010

Модел: herk

Километри: 10000

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


HITNO SE PRODAVA
super masina...pali vozi e motorot,sportski 200 kubici e 4 takten i trosi samo 3L/100 km
poveke informacii na tell
za cenata ima dogovor

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач