Logo

armirano crevo

Број на оглас: 2348505 | Објавен на: 20.03.2017, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


crevoto e zdravo dolzina 1.30m

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Zanko

Потврден огласувач